U utakmici 9. kola Paket 24 Premijer lige odigranoj u subotu, u porečkoj dvorani Veli Jože, između ekipa RK Poreč i RKHM Dubrovnik nije bilo iznenađenja.

Već na polovini prvog poluvremena porečki rukometaši imali su prednost od 4 gola (9:5), a na odmor se otišlo sa 5 pogodaka prednosti za domaćina pri rezultatu 19:14.

U drugom poluvremenu rukometaši Dinka Đankovića povećavaju prednost i utakmicu sigurno privode kraju do konačne pobjede rezultatom 36:28 i nova dva osvojena boda.

Kod Porečana najistaknutiji su bili Filip Perić sa 9 pogodaka, slijedi ga kapetan Matija Rađaković sa 7 postignutih golova, a po 5 su u mrežu Dubrovčana pospremili Luka Moslavac i Tim Thoss. Golmanski dvojac RK Poreča, Božo Subotić Marinko Ševo sakupio je 14 obrana, Ševo 8(35%), Subotić 6(32%).

U gostujućoj momčadi bivši igrač RK Poreča Marko Kobetić zabio je 7 pogodaka, a jedan manje postigao je Leo Brmin.

9. kolo Paket 24 Premijer lige

RK Poreč –RKHM Dubrovnik 36:28 (19:14)

RK Poreč: Muranović 1, Sakić, Mataija 1, Medved 3, Lugar, Thoss 5, Perić 7+2 Čipraka, Ševo (8), Petrov 1, Filipović 3, Mišić, Rađaković 3+4, Moslavac 5, Subotić (6), Zujić 1
Isključenja: 8 minuta (Petrov 6, Thoss 2)

RKHM Dubrovnik: Knez, Brnin 6, Avdić 3, Putica 1, Gabrieri 2, Bušlje, Dabelić 2+1, Bevanda 2, Raguž (2), Kobetić 4+3, Barišić (1+1), Radić 3, Lončarica 1
Isključenja: 12 minuta (Kobetić 4, Knez 2, Bevanda 2, Dabelić 2, Radić 2)

subotu 30.11.2019., rukometaši RK Poreča odigrati će utakmicu 10.kola Paket 24 Premijer lige protiv ekipe HRK Gorica, koja je prva na tablici lige, utakmica je na rasporedu u 19:00 u dvorani Veli Jože.