Proteklog vikenda, 23. i 24. ožujka 2024. godine, Plivački Klub Arena nastupio je na 35. međunarodnom natjecanju "Pokal Ježek" u Ljubljani. U subotu su se natjecale kategorije kadeta i mlađih kadeta, dok su početnici plivali u nedjelju. "Arenaši" su postigli izvanredne rezultate, osvojivši ukupno 18 medalja.

U kategoriji kadeta, Paola Kovačić istaknula se osvajanjem tri zlatne medalje na 50 i 100 slobodno, te 100 leđno. Loren Benčić je osvojio dva zlata na 50 i 100 prsno, dok je Mia Jadreško osvojila četiri medalje - zlato na 100 mješovito, dva srebra na 50 leđno i 50 leptir te broncu na 100 slobodno. Među mlađim kadetima, Ivan Floridan je osvojio broncu na 50 prsno.

U nedjelju su plivali početnici rođeni 2014. i 2015. godine, te mlađi plivači. Najuspješniji među njima bio je Tin Bedić, osvojivši tri zlatne medalje u disciplinama 25 leptir, 25 leđno i 25 slobodno. Osim Tina, sjajne nastupe su imali Frane Kereš s dvije bronce na 25 leđno i 25 slobodno te Nika Budimir s dvije medalje - zlatom na 25 leđno i broncom na 25 leptir. Među najmlađim natjecateljima, rođenima 2016. godine, koji su se natjecali s starijim uzrastima istaknula se Lucija Zubčić, osvojivši zlato na 25 leptir.

Po završetku isplivanih 25-ica zbrajali su se bodovi po kategorijama, te su tako Arenini plivači došli do još tri vrijedna rezultata. Tin Bedić osvojio je pokal ,,Ježek'' i bio ukupni pobjednik u kategoriji E. Nika Budimir je zauzela 2. mjesto u istoj kategoriji, te Frane Kereš također ukupno drugi u kategoriji D. Čestitke svim mladim nadama pulskog plivanja, te njihovim trenericama i trenerima na postignutim rezultatima na međunarodnom natjecanju u Sloveniji.