Sa sedam pehara i sedam medalja vratili su se sinoć boćari 'Istrijane' iz Velike Gorice, gdje se održavao Memorijalni turnitn 'Marijan Dobrinčić'. Bila je to prava 'žetva' pehara i medalja.

Igrač Kluba Zoran Peruško iz Peruški, bez ijednog je poraza u 'njegovoj' kategoriji BC1 –pojedinačno, osvojio 1. mjesto, odnosno zlato.

Bez poraza i također sa osvojenim 1. mjestom u kategoriji BC4 – pojedinačno, 'zlato' je osvojio pulski boćar Davor Komar.

2. mjesto (srebro), također u kategoriji BC4 pojedinačno osvojila je puležanka melisa Osmanović.

U kategoriji BC3 pojedinačno, 2. mjesto (srebro) je osvojio puležan Draško Bartolić, dok je 3. mjesto (broncu) u istoj kategoriji osvojila Samanta Lukšić iz Jurani pokraj Pićna.

U kategoriji BC5 pojedinačno, 2. mjesto (srebro) osvojio je Robert Raste iz Pule, dok je 3. mjesto (broncu) u istoj kategoriji osvojio Adriano Stihović iz Lindara.

Plasman u ovoj BC5 bio bi i bolji da se naši igrači nisi susreli jedan protiv drugog u polufinalu, što je automatski izbacilo jednog od naših igrača iz utrke za 1. mjesto.

Na turniru je sudjelovalo osam sportskih Klubova iz različitih krajeva Hrvatske.