U Osijeku se održalo 28. Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici  na kojem su nastupile članice KSRG Gazela iz Pule i to u 4 kategorije: mlađe kadetkinje,  kadetkinje, juniorke i seniorke. Na natjecanju je sudjelovalo 12 hrvatskih klubova iz 4 regije, sa ukupno 58 gimnastičarki. Donosimo rezultate održanog natjecanja.

U kategoriji mlađih kadetkinja Tina Oros osvojila je broncu u vježbi s čunjevima,  dok je u vijači bila 11., lopti 10., obruču 12. U istoj kategoriji Katarina Hrgota je u vježbi bez rekvizita zauzela 18. mjesto a u vijači 7. Katja Rupić je u vježbi bez rekvizita zauzela 11.mjesto, vijači 13. mjesto, obruču 6.mjesto i lopti 13. mjesto.

Marta Marcan je u kategoriji kadetkinja bila 9. u čunjevima i vijači, dok je s obručem zauzela 7.  a u lopti 11.mjesto.

Juniorka Lana Turk 12.mjesto je zauzela sa vijačom i loptom, dok je sa trakom zauzela 13. mjesto a čunjevima 16.mj.

Filipa Pušić nastupila je u kategoriji seniorki sa lijepim rezultatima, u lopti 5.mjesto a obruču 6.mjesto. U istoj je kategoriji nastupila i Zoja Špada koja je u vježbi s obzcemzauzela 7.mjesto a u vježbi s loptom 8.mjesto.