Jučer su u Karlovcu mlađi kadeti odigrali utakmice 7. kruga 1.HMKRL zapad protiv ekipa RK DUBOVAC GAZA i HRK KARLOVAC, te ostvarili polovičan učinak.

Prvu utakmicu rukometaši Tilena Tomšiča igrali su protiv ekipe HRK KARLOVAC. Karlovčani su vodili gotovo cijelu utakmicu i u drugom poluvremenu su imali 5 golova prednosti. Pojačali su tada tempo porečki mlađi kadeti i uspjeli izjednačiti ali su na kraju ipak slavili Karlovčani pobjedom 19:18.

RK POREČ - HRK KARLOVAC 18:19(7:9)

RK POREČ: Cvek, Ahmetović, Knapić 2+1, Soldatić, Boka, Peloža 1, Korpar 1, Tatić 3, Šimetić (14), Terzić 3, Brkić 5, Krivičić, Popović, Muranović 2

U utakmici protiv RK DUBOVAC GAZE se je već nakon 5 minuta igre znalo da neće biti problema za mlade Porečane, a na odmor se otišlo sa visokih 2:19 u korist RK POREČA. U drugom poluvremenu slična priča kao u prvom i gotovo svi igrači upisuju se u listu strijelaca i zaključuju utakmicu visokom pobjedom 6:32.

RK POREČ: Cvek 3, Ahmetović 0+1, Knapić 1, Soldatić 4, Boka 6, Peloža 1, Korpar 1, Tatić 1, Šimetić (5), Terzić 6, Brkić 4, Krivičić 1, Popović 3, Muranović