NASLOVNICAISTRAGRADOVI I OPĆINECRNA KRONIKAHRVATSKAVAŠE VIJESTIGOSPODARSTVOKULTURASPORTSVIJETMAGAZINWEB KUHINJAZDRAV ŽIVOTTECHNOĐIR PO ISTRI

Mladi Lav Moris Trbulin prvak države

Objavljeno: 27.02.2017. | 15:20

Pošalji na:

PULA - U subotu 25.02.2017. na održanom državnom kickboxing prvenstvu u point fightingu za mlađe kadete i seniore te full contactu za juniore i seniore u Poreču nastupilo je 243 natjecatelja iz 52 hrvatska kluba.

Među njima je u disciplini point fighting izuzetno uspješno nastupilo i pet članova kickboxing kluba „Lav" iz Pule i to četiri u mlađekadetskoj kategoriji i jedna članica u seniorskoj kategoriji.

Državnim prvakom za 2017. godinu postao je Moris Trbulin u kategoriji mlađih kadeta do 47 kg. Do titule državnog prvaka Moris Trbulin je došao nakon tri borbe sa vrlo kvalitetnim natjecateljima no Moris nije dozvolio nikakva iznenađenja. Sva tri borca Moris Trbulin je uvjerljivo pobijedio prekidima borbe zbog ostvarene bodovne razlike od 10 bodova kada se automatizmom borba prekida. Prvog borca Moris je pobijedio sa 11:1, drugog sa 20:10 i trećeg sa 11:1 i zasluženo osvojio titulu državnog prvaka za 2017. godinu što mu i ove godine ostvaruje mogućnost uključenja u sastav državne reprezentacije za nastup na Europskom prvenstvu u Skoplju.

Seniorka Ana Alaber i mlađi kadet Borna Šarić su postali viceprvaci države izgubivši finalne borbe za prvo mjesto.

Mlađi kadet Ivan Udović je zaustavljen u polufinalu dok je Ivan Tuka izgubio borbu u četvrtini finala.