NASLOVNICAISTRAGRADOVI I OPĆINECRNA KRONIKAHRVATSKAVAŠE VIJESTIGOSPODARSTVOKULTURASPORTSVIJETMAGAZINWEB KUHINJAZDRAV ŽIVOTTECHNOĐIR PO ISTRI

Košarka: Stoja – Kraljevica 92:64

Objavljeno: 08.03.2017. | 13:39

Pošalji na:

Košarkaši Stoje pobjedom su se oprostili od svojih navijača za ovu sezonu. U zaostaloj utakmici 21. kola A2 lige Zapad sinoć su na svom parketu svladali momčad Kraljevice rezultatom 92:64.

Nakon izjednačene prve četvrtine, Stoja u drugoj radi veliku razliku te se na odmor odlazi s rezultatom 49:28. U nastavku susreta Stoja održava i povećava prednost za konačnih +28. Trener Korošec u jučerašnjem susretu dao je priliku i mladim igračima koji su pokazali da Stoja ne treba brinuti za svoju budućnost.

Najefikasniji kod Stoje bili su Ban s 24, a Dasko i Tumpić ubacili su po 22 koša. Kod gostiju Đurić je ubacio 14 koševa.

Na kraju Stoja je osvojila osmo mjesto u Ligi s omjerom pobjeda i poraza 10-12.

Stoja – Kraljevica 92:64 (20:20, 29:8, 26:18, 17:18)

Stoja: Budisavljević 4, Gustovarac 2, Bulešić 13(1), Dasko 22(6), Lukin 2, Tumpić 22(3), Ban 24, Veljković, Pajković 1, Kurtović 2. Trener: V. Korošec

Kraljevica: Nuić 7, Ažić 2, Crkvenčić 3(1), Karabaić 12, Protega 10, Konjević 8(2), Mandić 2, Đurić 14, Paštar 2, Mitić 4. Trener: S. Kuharić