Prva ekipa RK Poreča, u subotu na domaćem parketu dvorane Veli Jože, pobjedom nad RK Zametom iz Rijeke otvorila je nastavak natjecanja u Paket 24 Premijer ligi, nakon zimske stanke.

Utakmica je bila izjednačena do 9. minute, no tada se domaći rukometaši odvajaju, pa je u 19. minuti semafor pokazivao +4 u korist Porečana, a na odmor se otišlo sa jednim golom prednosti manje (14:11).

U nastavku susreta rukometaši Dinka Đankovića u nekoliko navrata odlaze i na +6, ali je ipak nedostajalo malo koncentracije da se ta prednost održi, pa susret završava  rezultatom 26:23, i dva nova boda na kontu tablice Paket 24 Premijer lige.

U domaćim redovima, najraspoloženiji su bili Filip Perić sa 7 pogodaka i novopridošli golman Bruno Ćopić, koji je sa 10 obrana imao učinak od 30%.

U redovima RK Zameta istakao se Veron Načinović sa 9 pogodaka iz isto toliko pokušaja.

13. kolo Paket 24 Premijer lige RK Poreč – RK Zamet 26:23 (14:11)

RK Poreč: Muranović, Sakić 3, Mataija 3, Medved 1, Lugar, Thoss 2, Čipraka, Perić 7, Radojković, Petrov, Ćopić (10), Filipović 4, Rađaković 3+1, Plovanić, Moslavac 2, Zujić Isključenja: 4 minute (Sakić 2, Petrov 2)

RK Zamet: Zarev 3, Mozetič 1, Gregurević, Njegovan 2, Šehić, Sorić (2+1), Bogosavljev, Samardžić, Mrakovčić 4, Viskić(1), Koler, Starčević 1, Martinović 3, Načinović 7+2 Isključenja: 10 minuta (Mrakovčić 4, Martinović 4, Načinović 2)