Velika i jako bitna dva boda donose rukometaši Dinka Đankovića sa gostovanja u Sesvetama, gdje su unaprijed odigrali susret 3. kola Paket 24 Premijer lige, protiv ekipe MRK Sesvete.

Gotovo cijelo prvo poluvrijeme vodili su porečki rukometaši, pa se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu 12:14 u korist Porečana.

U drugom poluvremenu domaćini iz Sesveta stišću sve više i stižu rezultat, pa i prelaze u vodstvo, ali se do kraja susreta igralo doslovno gol za gol. Ipak, u zadnjem napadu domaćina Porečani su se obranili sa igračem manje, a Filip Perić je gotovo sa zvukom sirene iz kontre zabio pogodak za pobjedu 30:31.

Porečane je predvodio opet nepogrešiv kapetan Matija Rađaković sa 13 pogodaka iz isto toliko pokušaja, Luka Moslavac zabio je 5, a Tim Thoss i već spomenuti Filip Perić po 4 gola u mrežu domaćina.
Kod domaćina iz Sesveta najprecizniji su bili Krešimir Krešić sa 9, te Leon Strbad sa 8 pogodaka.