U Slunju je 28.rujna 2019.godine na međunarodnom kickboxing turniru 8. Slunj Open nastupilo 39 klubova iz 4 države sa 230 natjecatelja sa 325 starteva.

Mlada šesteročlana ekipa pulskog kickboxing kluba „Planet Sport“ trenera Edija Viškovića osvojila je 13 medalja od čega 6 zlata, 3 srebra i 4 bronce. Michael Stenta proglašen je i najboljim borcem u juniorskom point fightu.

Mladi Ivano Čelić osvojio je zlato u disciplini PF mlađih kadeta +47 kg, u istoj disciplini kod starijih kadeta -57 kg Alek Kušar osvojio je zlato, Michael Stenta srebro a Luka Planinac broncu. Kod starijih kadetkinja u PF  - 55kg Martina Grabar osvojila je zlatnu medalju, a kod juniorki -60 kg Sara Kutić osvaja zlato. U PF juniora -57 kg Michael Stenta osvaja zlato, Luka Planinac srebro, a Alek Kušar broncu.

U disciplini LC stariji kadeti -57 kg Alek Kušar osvaja zlato, Luka Planinac srebro, a Michael Stenta broncu. Kod starijih kadetkinja -55 kg Martina Grabar osvaja brončanu medalju.