Utakmica 7. kola 2 HOL zapad između, MOK Umag-CPM Umago i MOK Rijeka II, odigrala se u Rijeci protekle subote. Dečki iz Umaga su zasluženo pobijedili mladu ekipu Rijeke i to čistim rezultatom od 3:0 u setovima.

Prvi set je bio dosta neizvjestan iako su gosti (MOK UMAG) poveli, ali od sredine seta pa do kraja se vodila borba poen po poen. U drugom setu dečki MOK UMAG-a nastavljaju igrati koncentrirano i organizirano te zatvaraju lako set. U trećem setu dolazi do malog opuštanja i domaćin stvara razliku od 5 poena (10:5) no gosti sabiru svoje snage te zalaganjem izjednačuju pri 10:10 i polako prelaze u vodstvo te istu ne ispuštaju do kraja seta. Zaslužena pobjeda dečki MOK UMAG-CPM UMAGO koji su se vratili u Umag sa 3 nova boda.

MOK 'RIJEKA II' - MOK 'UMAG'-CPM 'UMAGO' 0:3 (22:25,12:25,19:25)

Za MOK UMAG danas su igrali: Luka Burić, Karlo Burić, Ivica Ico Radočaj, Abdel Zolota, Miren Mulvaj-Kopani, Leo Savić, Antonio Degrassi, Alex Ćetojević, Danijel Kremer. Trener Dragan Salapura.