U nedjelju 03.03.2019. dječaci A trenera Vedrana Mataije u Crikvenici su odigrali dvije utakmice 10. kruga 1.HRLDA zapad i slavili u obje.

U prvoj utakmici protivnici su im bili dječaci iz Opatije, koji su se do sredine prvog poluvremena držali u egalu sa mladim Porečanima, ali se na odmor ipak odlazi sa 11:6 u korist Porečana.
U drugom poluvremenu šansu su dobili svi dječaci sa klupe i utakmica završava pobjedom 16:9.

RK Poreč - MRK Opatija 16:9(11:6)

RK Poreč: Jagičić 1, Velenik T, Dinić 3, Štifanić, Andrić 1, Labinac E., Babac, Vernik T., Labinac L., Brkić 6+3, Životski, Dadić, Trbović 1, Žiković (1), Oroz, Jelić 1, Aleksić (5)

MRK Opatija: Grgić, Negrić 2, Dražul 1, Kuhar 1, Koprivnjak 4, Vlašić, Kovač 1, Rošulov, Grizilo, Mikšić

Drugu utakmicu protiv domaćina RK Mornar-Crikvenice dječaci su igrali bez kapetana Luke Jagičića, koji se ozljedio u utakmici protiv Opatije.
Iako su svi bili u mislima sa kapetanom koji je morao na rentgen u Rijeku, na igri porečkih rukometaša se to nije vidjelo, pa na poluvremenu semafor pokazuje 4:13 za dječake RK Poreča.

U drugom poluvremenu izrotirana je cijela klupa i gotovo svi dječaci upisali su se u listu strijelaca i priveli utakmicu kraju do konačnih 7:20.

RK Mornar-Crikvenica - RK Poreč 7:20(4:13)

RK Mornar-Crikvenica: Turak, Vičić 0+1, Kraljić, Domić, Manestar 3, Božić 2, Rak, Stupar, Rek, Car, Huljina 1, Hrelja, Raguž, Mijolović, Pobor.

RK Poreč: Velenik T., Velenik D. 1, Dinić 1, Štifanić 1, Andrić 5, Labinac E. 2, Babac 1, Vernik T. (1), Labinac L. 1, Brkić 4, Životski, Dadić, Trbović 1+2, Žiković (3), Jelić 1, Aleksić (6)