Na 6. Međunarodnom turniru Zabok Open 2019 u kickboxingu na kojemu je nastuplo 224 natjecatelja sa 288 starta iz 39 klubova iz 3 zemlje na tatami su izašle i mlade snage KBK Planet Sport iz Pule u dvije disciplin: light contact i point fight.

U light contactu starijih kadetkinja Martina Grabar -50 kg osvojila je zlato, dok je Sarah Budičin u -55 kg osvojila brončanu medalju.

U point fight mlađih kadeta +47 kg Ivano Čelić osvojio je zlato. U point fightu starijih kadetkinja -50 kg Martina Grabar stigla je do brončane medalje. U istoj težinskoj kategoriji starijih kadetkinja -55 kg nastupile su Sara Kutić i Sarah Budičin, te su obije s različitih strana ždrijeba izborile brončane medalje. Kod juniorki -55 kg Sarah Budičin osvojila je srebro, dok je Sara Kutić osvojila brončanu medalju.

Četiri uzdanice trenera Edija Viškovića tako su se u Pulu vratile s osam medalje i to dva zlata, jednim srebrom i pet brončanih medalja.