U subotnjoj utakmici 4. kola A2 Lige Zapad, seniori KK Stoja bili su uspješniji od dosad neporažene ekipe KK Fiumen Sancti Viti iz Rijeke konačnim rezultatom 89:75.

Košarkaši Stoje bolje su otvorili susret te već u prvoj četvrtini stvorili prednost od desetak koševa prednosti. Međutim, mladi i borbeni košarkaši FSV-a nisu se predavali već su agresivnom igrom u drugoj četvrtini sustigli prednost domaćina. Košem kapetana Nina Daska u posljednjim sekundama prvog dijela domaćin ipak odlazi na odmor s prednošću od pola koša 42:41.

U drugom poluvremenu igrači trenera Korošeca pojačavaju ritam i povećavaju svoju prednost, koja je u jednom trenutku iznosila i + 20 pa na kraju zasluženo pobjeđuju dosadašnjeg lidera prvenstva.

Kod domaćina najefikasniji su bili Marin Đugum s 21 postignutim košem, borbeni Riječanin u redovima Stoje Sven Amančić sa 20 koševa, dok je iskusni Ivan Lešić postigao 16 koševa, Potrebno je istaknuti i 10 koševa mladog juniora Fabia Sošića, od čega dvije trice u ključnim trenucima utakmice.

Kod gostiju iz Rijeke najistaknutiji je bio Jashari sa 23 postignuta koša.

KK Stoja - KK FSV 89: 75
(23:16) (19:25) (27:19) (20:15)