Na Hrvatskom prvenstvu u point fightingu za mlađe kadete i seniore u Osijeku 10.ožujka 2018.g. nastupilo je i pet članova KBK Planet Sport iz Pule. Na ovogodišnjem prvenstvu sudjelovalo je 358 boraca iz 58 hrvatskih klubova.

Pulski klub nastupio je s 3 mlađekadetska borca i 2 seniorke te osvojio pet medalja i to jednu zlatnu, dvije srebrne i dvije brončane.

Mladi borac Alek Kušar je u mlađekadetskoj kategoriji -42 kg osvojio zlatnu medalju, dok je mlađa kadetkinja Martina Grabar u -47 kg izgubila u finalu te se plasirala na drugo mjesto a Hana Zuber na treće u -32 kg.

Kod seniorki je Ema Višković u kategoriji -50 kg izgubila u finalu te se plasirala na drugo mjesto, dok je Elizabeta Crnković u -70 kg osvojila brončanu medalju.
Trener pulskog Planet Sporta Edi Višković vratio se u Pulu s pet medalja kao dobrog pokazatelja rada u klubu.