Mlada borbena ekipa od deset pulskih i medulinskih 'Lavova' protekle je subote ostvarila zapaženi uspjeh nastupom na međunarodnom kickboxing kupu „Zabok open“ u Zaboku. Sudjelovalo je 250 natjecatelja iz 42 kluba Slovenije i Hrvatske koji su odradili 362 nastupa.

Lavovi su nastupili u disciplini point fighting (PF) i light contact (LC) te osvojili 16 medalja i to pet zlatnih, sedam srebrnih i četiri brončane medalje.

Na temelju ostvarenih rezultata, u poretku 37 klubova koji su nastupili u disciplini point fighting pulski kickboxing klub „“Lav“ je zauzeo izvrsno drugo mjesto odmah iza prvoplasiranog kickboxing kluba „Jastreb“ iz Jastrebarskog, a u ukupnom poretku svih disciplina i svih klubova turnira pulski kickboxing klub „Lav“ je zauzeo visoko četvrto mjesto, iza prvoplasiranog kluba „Jastreb“ Jastrebarsko, drugoplasiranog kluba „Zmaj“ Bedekovčina i trećeplasiranog kluba „Armus“ iz Zagreba.

OSTVARENI SU SLIJEDEĆI REZULTATI:
Loren Domba, KBK „Lav“ Pula, PF juniori -74kg…...1.mjesto
Nikolina Bartolčić, KBK „Lav“ Pula, PF starije kadetkinje -60kg ……1.mjesto
Moris Trbulin, KBK „Lav“ Pula, PF stariji kadeti -57kg……1.mjesto
Gabriel Antonio di Ruberti, KBK „Lav“ Pula, PF ml. kadeti -28kg..….1.mjesto
Gabriel Antonio di Ruberti, KBK „Lav“ Pula, PF ml. kadeti poč. -28kg..….1.mjesto